![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/05/b2dace8a88ca782486ca8c4c01140877-375x450.jpeg)
Юний херсонець здобув дві нагороди на регіональних змаганнях з плавання
2 месяца назад 0
Учень IV класу гімназії № 20 Микола Дягилев здобув дві нагороди на регіональних змаганнях з плавання, що відбулися у місті Южноукраїнськ минулого тижня.
Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.
Упродовж двох днів він виборов:
— І місце на дистанції 100 метрів
— ІІ місце на дистанції 50 метрів.
За загальною кількістю балів у підсумку змагань юний спортсмен посів ІІ місце. Вітаємо з гідною перемогою! Бажаємо Миколі, щоб цей успіх став початком великого шляху чемпіона!