![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/08/0494dc74fe3d7315f300995afe30ab97-800x450.jpg)
Юрій Рожков: Люблю Україну!
3 года назад 0
Депутат Херсонської міської ради, меценат Юрій Рожков привітав херсонців з Днем Незалежності України:
— Люблю Україну! Тут народився, тут минуло моє дитинство, тут живе моя родина. У період безхмарного щастя, і у складні часи. Бо любов не залежить від складнощів, лиш змушує запитувати себе частіше: як можу допомогти? Що зробив я?
День Незалежності — привід пишатися своєю чарівною сонячною країною, її люблячими синами і доньками, що боронять ціною життя, красивими дітками, щедрими врожаями, славною історією. Це все — ти — наша, моя Україно!
З Днем народження! Добробуту і процвітання, миру і злагоди на щастя всім українцям!