![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/03/cc2335e77e4c98f81079824951c3e8fd-375x450.jpg)
В Антонівській ЗОШ №18 за допомогою благодійників оновлюють монітори комп’ютерів
3 года назад 0
Були старі, стали нові!
В Антонівській ЗОШ №18 оновлюють монітори комп'ютерів.
За допомогою адміністрація школи звернулась до свого помічника — Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи #Добро_переможе, адже у співпраці з Фундацією #Голландія_Україна та Благодійним фондом #Мангуст отримували підтримку й раніше. Сьогодні до школи надійшло п'ять моніторів!
"Три комп'ютери — для дітей, відвідувачів бібліотеки, один — для бібліотекаря, і останній — для вчителя праці, — пояснила Ганна Довга, директор школи, — ці монітори — сучасні, комфортні, із захисними екранами, що дуже добре для очей користувачів. Наші попередні давно застаріли. Вдячні за допомогу в оновленні техніки!"
#Наші_діти_наше_майбутнє #Нам_тут_жити