В центрі міста нарешті почали розбирати небезпечну споруду

4 года назад 0

В центрі міста сьогодні кипить робота — бульдозер зносить по Гімназичній (на розі проспекту Ушаковаі вулиці Гімназичноі) покинутий і небезпечний будинок, КАМАЗами вивозять сміття. На місці події зібралися жителі всього кварталу, тільки цього разу вони не мітингують, а дякують ініціатору благоустрою.
? Куди ми тільки не зверталися, щоб цей притон наркоманів і безхатьків знесли, але реакції не було ніякої.

І ось дякуючи таким діям Володимира Сальдо, маємо надію, що тут буде порядок, — каже пані я Надія. Ініціатор дій в даному випадку Володимир Сальдо розповів журналістам, що детально вивчив звернення людей, повністю зібрав інформацію по закинутій будівлі. Цей будинок «без вікон і дверей», в якому справді вже давно ніхто не живе, свого часу викупили інвестори. Але потім, як то часто буває, власники між собою розсварилися і останні 6 років на цій території порушуються всі правила санітарного утримання території.«Цей об’єкт не тільки псує вигляд історичної частини міста, а і став притулком для безхатченків і наркоманів. Городяни звернулися до нас за допомогою. Допомога тут одна — розібрати цей «бомжатник», вивезти сміття і навести лад. Дії не радикальні, а саме такі, як має діяти місцева влада. Поки роками йдуть суди, городяни не мають страждати», — акцентує Володимир Сальдо.

При цьому Володимир Васильович каже, що вже за три дні споруду мають розібрати, далі вирівняють місцину та висадять невеликий сквер.

В свою чергу, місцеві розповіли, що новий власник земельної ділянки давно зник, а в реєстрі на право власності значиться підставна особа.

Сама ж земельна ділянка, на якій розташований цей будинок належить комунальній власності, за яку несе відповідальність міська влада і яка шість років не змогла навести порядок.
Полина Светлова