В Генічеську окупанти показали дітям документальний фільм «Шок для Сталіна»

3 недели назад 0

За ініціативою путінської партії «Єдіная Росія» 3 квітня в окупованому  Генічеську для старшокласників відбувся показ документального фільму «Шок для Сталіна».

ро це редакції  стало відомо з окупаційних джерел новин.

У пропагандистському документальному фільмі «Шок для Сталіна» розповідається про «історичну правду» з точки зору кремлівських наративів. Очукувано, Друга світова війна там називається «Вєлікой Отєчєствєнной», а події і історичні факти цієї війни перекручені і подані з тої точки зору, що з нацистською Німеччиною окрім росіян ніхто більше не боровся. 

Перед аудиторією, яку примусово загнали на показ, виступив автор і режисер фільму, депутат Херсонської обласної Думи, керівник регіонального відділення «Бойове Братство»  Ігор Телегін . На думку загарбників – школярі з цікавістю переглянули картину, а потім поспілкувалися з автором.

«Ми пишаємося нашими предками, які здійснювали подвиги для нас. Дякую автору за такий фільм» , — заявив один учень (ім'я та прізвище якого окупанти чомусь не називають). 
Ігор Телегін зі свого боку, подякував за «щиру бесіду».

«Ну, після таких слів ми можемо бути впевнені, що зростає справжнє патріотичне покоління», — підсумував окупант Телегін.
Проте, за цим західом ховається пропагандистський тиск на молодь в окупованому регіоні. Окупаційні владні структури використовують підготовлені матеріали, які спрямовані на переосмислення історичних подій у вигоду окремих політичних амбіцій і кремлівських наративів, замість об'єктивного висвітлення подій. Такий підхід спрямований на формування «правильної» ідеології серед молоді, що відповідає інтересам окупаційного режиму.