В Гончарівці розпочалися курси ІТ для медпрацівників

3 года назад 0

В Інтернет-центрі бібліотеки у «Школі інформаційних технологій» на курсах комп’ютерної грамотності розпочала навчання група медпрацівників.

Чому саме ці фахівці потребують швидко підвищити свій рівень знань з ІТ та отримати практичні навички у роботі з ПК? Сьогодні система охорони здоров’я активно трансформується для забезпечення всім громадянам України рівного доступу до якісних медичних послуг. Застаріла паперова звітність піде в небуття. Усю медичну документацію буде переведено в електронний вигляд. Це розвантажить лікарів, дозволить їм більш якісно та оперативно надавати медичні послуги пацієнтам та унеможливить ситуацію втрати медичних даних. Запускаються нові електронні інструменти – електронна медична картка, електронне направлення, електронний рецепттощо.

У програмі занять:робота із файлами та папками у середовищі Windows, практикуми з Word та Excel, пошук інформації в Інтернет, листуваннячерез e-mail, особиста безпека в мережі тощо.

Ми впевнені, що отримані знання та навички допоможуть слухачам курсів відповідати вимогам сучасного інформаційного суспільства у своїй професійній діяльності.

Бажаєте і ви перейти на нову сходинку особистої інформаційної грамотності?Тоді завітайте на навчання до Інтернет-центру бібліотеки!

Детальна інформація за телефоном: (0552) 26-16-86.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.