В Херсоні можна зробити щеплення не тільки в лікарнях та поліклініках

2 года назад 0

Пункти вакцинації у Херсоні вже відкривають не тільки в лікарнях та поліклініках. Зокрема, один з них запрацював у холі обласної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара. Інформує Голос України.
Пункт вакцинації відкрили спільно зі співробітниками міської клінічної лікарні імені Євгена Карабелеша. Холодильні сумки для вакцин медики принесли свої, але за потреби можемо там і власний холодильник встановити , — каже директор найбільшої книгозбірні Херсонщини Надія Коротун. — Протягом тижня він працюватиме три дні — у середу, четвер і суботу, щоб визначити час найбільшого напливу відвідувачів. Потім пункт буде відкритий один день на тиждень — але саме тоді, коли охочих щепитися найбільше.
Цікаво, що серед цих охочих не тільки молодь з числа «завсідників» читальних залів, а й самі працівники бібліотеки. Тож ідея «привести вакцину слідом за людиною» виявилася продуктивною.
ДО УВАГИ ХЕРСОНЦІВ!
Вакцинація від COVID-19 ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя!
На І поверсі бібліотеки 29, 30 вересня та 2 жовтня з 10.00 до 13.00 працює пункт масової вакцинації проти COVID-19.
У наявності вакцини: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca.
При собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код (останній – у разі відсутності в особи декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу).
Довідки за тел.: (0552) 26-16-85; (099) 387-74-18. Е-пошта для відгуків: honmb@ukr.net​.
Кампанія діє в рамках спільного проєкту книгозбірні та клінічної лікарні ім. Є.Є.Карабелеша «Бібліотека – лікарня: простір здоров’я громади».
Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара