В Херсоні патрульні заримали двох злочинців

2 года назад 0

У неділю на вулиці Маяковського, близько 10-ї години ранку, інспектори помітили громадянина, який палив у забороненому місці та перебував у п'яному вигляді. Охоронці порядку вирішили з ним поспілкуватися.
Під час винесення постанов за ст. 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) та за ст. 178 (Поява у громадських місцях у п'яному вигляді) КУпАП патрульні встановили, що 58-річний чоловік розшукується відділенням поліції № 2 Херсонського районного управління поліції міста Олешки.
А в понеділок на вулиці Миру в Генічеську інспектори звернули увагу на іншого невідомого. Той побачив охоронців порядку і миттєво пішов у інший бік, при цьому постійно озираючись.
Така поведінка видалася патрульним підозрілою. Тож поліцейські наздогнали чоловіка та перевірили його за інформаційними базами.
Таким чином інспектори відділу патрульної поліції Автономної Республіки Крим та м. Севастополя встановили, що 43-річний громадянин розшукується Васильківським відділом поліції Запорізької області, за повторне вчинення крадіжки.
Обох громадян патрульні передали слідчим.
Патрульна поліція Херсонської області