В Херсоні стрілятимуть поліцейські зі всієї України

4 года назад 0

Сьогодні на сучасному полігоні поліції Херсонщини розпочався Всеукраїнський чемпіонат Національної поліції з практичної стрільби. Спортивне свято проходить під гаслом «Потужність-Швидкість-Влучність» і об’єднало 27 команд з усіх областей України, Департаментів патрульної поліції та поліції охорони. Переможців визначать в особистому та командному заліках.
Учасників змагань, суддів та представників команд привітав начальник обласного главку поліції Олександр Прокудін. Він підкреслив, що для Херсонської області проведення чемпіонату такого високого рівня – це велика честь та відповідальність. Кожному учаснику змагань Олександр Прокудін побажав продемонструвати цілеспрямованість, швидкість та професіоналізм.
Зарядити учасників позитивом та впевненістю допомогли оркестр та вокальний ансамбль поліції області «Police Prime», які виконали для гостей музичні номери. Всім учасникам стрільб організатори чемпіонату традиційно подарували пам'ятні сувеніри.
Наразі розпочався чемпіонат, під час якого поліцейські виборюють першість у шістьох видах швидкісних вправ високої складності. На змаганнях забезпечується найвищий рівень техніки безпеки.Поліція Херсонської області