В Херсоні святкують День працівників дошкільної освіти

3 недели назад 0

Дитячий мелодійний спів, конкурси і забави, цікавий квест та неймовірний сюрприз для вихованців у вигляді запальних танців за участю працівників дитячого садочка – так сьогодні відзначають своє професійне свято співробітники Херсонського закладу дошкільної освіти №24 комбінованого типу Херсонської міської ради.
Важливість для суспільства даної професії важко переоцінити. Ці люди – справжні герої, які взяли на себе відповідальність за виховання дітей. 

Саме в період дошкілля закладаються основи морально-етичної поведінки: шанобливого ставлення до дорослих та однолітків, відданості та шанування своєї Батьківщини, дбайливого ставлення до природи.

Людям цієї важливої професії потрібно бути вдячним за їх любов і турботу, терпіння та мудрість. 

Сьогодні гарна нагода висловити працівникам дошкільної ланки освіти свою глибоку шану та вдячність за їх щоденну працю. Тому в садочок завітали гості: Устин Мальцев (засновник благодійного фонду, громадський діяч), Андрій Ткаченко (депутат херсонської міської ради VIII скликання, Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ”) та Тетяна Набока (депутат Дніпровської районної у м. Херсоні ради VIII скликання, Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ”).
Устин Мальцев відзначив високу професійну підготовку свята, його радісну та святкову атмосферу. Побажав працівникам садочка всього найкращого, щоб збувались всі найзаповітніші мрії, здоров'я та удачі, а закладу – натхнення та процвітання.
Депутат міської ради Андрій Ткаченко подякував співробітникам за їх сумлінну працю, ініціативність, креативність та постійне бажання змінювати як освітній процес, так і матеріально-технічну базу закладу на краще. Також відзначив, що опікування дитячим закладом дошкільної освіти має бути обов’язком кожного депутата. Також висловив впевненість, що з садочком №24 їх і надалі об’єднуватиме плідна співпраця. 
Дорогі працівники ДНЗ! Зі святом! Хай не черствіють ваші душі, не старіє оптимізм, не зникають з облич привітні усмішки! Будьте щасливі, живіть в достатку, радості та добробуту! Теплоти вам і розуміння, любові та поваги, краси та радості на довгі роки!


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.