В Херсоні влаштували нову музичну локацію

4 недели назад 0

У внутрішньому дворику Херсонської мерії, який нещодавно відремонтували і відкрили для городян, з’явилась нова музична локація оpen air — «Мистецький квартал», яка тепер відкрита і, сподіваємось, діятиме надалі.

Вчора, 25 вересня у "Музичному кварталі" грали юні, а також дорослі професійні музики дитячих музичних шкіл №№ 1 та 4. Захід відбувся за сприяння керівника управління культури Херсонського міськвиконкому Світлани Думинської.
Таким чином, міськиий голова Херсона Ігор Колихаєв і депутатський корпус Херсонської міської ради створюють нові можливості для реалізації творчих здібностей херсонців в умовах обмеженого формату діяльності традиційних, закритих концертних майданчиків міста. Це дозволяє оптимістично дивитися у музичне майбутнє Херсону.
Втім, говорять, що у кулуарах депутатського корпусу обговорювалися проблемні аспекти бюджетного фінансування і, як наслідок — можливе скорочення музичних шкіл Херсону (а у нас їх на все місто всього чотири, на відміну від того ж Миколаїва де їх вісім). Наразі Херсон має нові музичні тренди. Херсонці сподіваються, що нова херсонська міська влада не викине музик — дітей та юнаків на вулицю.
Коли ж перед нашими депутатами виникає дилема, на що тратити кошти — на господарчі потреби чи на розвиток дітей, сподіваємось — вони одностайно підтримують ідеї творчого дитячого розвитку дітей і юнацтва. Це радує херсонців. Будемо разом слідкувати за розвитком подій, бо НАМ ТУТ ЖИТИ!
Георгій БЯНОВ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.