В Херсоні у пенсіонера шахрайка вкрала всі його заощадження

3 года назад 0

До поліції Херсонщини звернувся 83-річний пенсіонер — мешканця обласного центру, який повідомив, що до нього додому прийшла невідома жінка, яка представилась дружиною його племінника.
Жінка почала жалітися, що його племінник має велику заборгованість і їм терміново потрібні гроші, щоб перекрити частину боргів. Чоловік пішов в одну із кімнат та виніс пакет з грошима. Він відрахував 10 тисяч гривень та передав незнайомці.
Далі вони вийшли на вулицю, аж раптом гостя повідомила, що забула в квартирі свій «мобільник» й швидко пішла його забирати. А коли чоловік провів свою гостю і повернувся додому, побачив, що з пакета зникли всі його заощадження — 70 тисяч гривень, 130 Євро та 150 доларів США.
Поліція Херсонщини звертається до громадян! Єдиним надійним захистом від шахраїв є ваша пильність та обачність. Попередьте про ці випадки своїх батьків, родичів, сусідів літнього віку, людей, які проживають самотньо, особливо у сільській місцевості.
Зверніть їх увагу, щоб вони ні в якому разі не впускали до своїх осель незнайомців та не передавали свої кошти стороннім особам. Якщо ви зустрінетесь з такими особами одразу поінформуйте дільничного офіцера поліції або телефонуйте за номером «102».
Відділ комунікації поліції Херсонської області