В Херсоні у великих торгових центрах не дотримуються карантинних обмежень

2 недели назад 0

У торгових центрах «Епіцентр К» та «Фабрика» в Херсоні не дотримуються карантинних обмежень «червоної» зони. Про це повідомив перший заступник голови обласної ради Єгор Устинов у ході сьогоднішньої селекторної онлайн-наради.
За його словами, учора він особисто відвідав два найбільш відвідувані заклади Херсона та був обурений тим, що у відвідувачів не перевіряли ні температурний режим, ні наявність Covid-сертифікатів. Та навіть більше – повна відсутність масок у сотень, тисяч людей.
«Тому звертаюсь з проханням посилити роботу Covid-патрулів. Поки ми в «червоній» зоні – всі карантинні обмеження мають бути дотримані на 100%» , – акцентував Єгор Устинов.
Відзначимо, за минулу добу на Херсонщині зафіксовано 135 нових випадків коронавірусу. Позитивна тенденція до зменшення хворих на COVID-19 дозволяє Херсонщині покинути «червону» карантинну зону. Тож, обласна влада очікує на відповідне рішення зі столиці.
Наразі на лікуванні в області перебуває 22744 осіб, з яких 1139 осіб – знаходяться в закладах охорони здоров’я: 1050 осіб – середнього ступеня важкості, 89 осіб – важкого ступеня важкості (отримують кисень – 947 пацієнта).
Діти до 18 років – 1616 дітей знаходяться на лікуванні: 19 дітей на стаціонарному лікуванні, киснезалежних – 1; 1597 дітей – лікуються амбулаторно.
Також на сьогодні на ковід хворіє 381 медичний працівник.
З початку пандемії в області підтверджено 73194 випадків коронавірусу, з них: 47870 одужань та 2308 смертей (в тому числі 20 осіб за останню добу).
Херсонська обласна рада


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.