В Інститутізрошуваного землеробства з’явився самопроголошений «керівник»

2 года назад 0

Керівником Інституту зрошуваного землеробства  на Херсонщині проголосив сам себе Володимир Коновалов, ексголова Бериславської райради, власник житла в Криму, а також освоювач 10 млн гривень на будівництво сучасного стадіону в Бериславі “Сімферополь-Таврія”, якого так і не було зведено.

Його приятель Сергій Куніцин назвав після цього аферистом, не здатним нічого зробити навіть з виділеними грошима. Але Володимир Коновалов нині протеже великого митника Віталія Булюка, який поступово, мабуть, пакує речі до Криму.

У планах Володимира Коновалова, як він сказав перед колективом, не – наука, це і зрозуміло,  а – зібрати врожай. Тоді й про зарплату буде говорити.  Колектив відмовився співпрацювати з колаборантом, зате перший заступник Сергій Коковіхін залюбки почав співпрацю з російською владою,  при цьому його донька – аспірантка українського вишу виїхала з Херсона на підконтрольну територію України. От їй буде цікаво дізнатися про татка-колаборанта на заході Україні. Але побачаться вони й поговорять про  це вже в українській тюрмі, бо за держзраду, згідно з кримінальною відповідальністю, йому погрожує довічне ув’язнення.

Тож чекаємо ЗСУ!