В Одесі попрощались із загиблим на війні херсонцем Климом Мишанчуком

6 месяцев назад 0

Сьогодні, 21 грудня, в Одесі попрощалися із загиблим на війні херсонцем, військовослужбовцем 38 бригади морської піхоти Климом Мишанчуком. Чоловік загинув 14 грудня 2023 року на Херсонському напрямку під час виконання бойового завдання.
Про це розповіла його сестра  Олена Покровська.

За її словами, Клим був 43 дні в навчальному центрі і чотири дні встиг бути на позиції. Присяга в нього була 11 грудня.

Військовий народився в Одесі, потім у шестирічному віці разом з матір’ю переїхав жити до Херсона, розказала його сестра. Там здобув освіту моряка.

"Він був справжній професіонал. Його поважали дорослі колеги. Вважали його хлопцем серйозним і відповідальним",  — каже вона.

Загиблий працював другим штурманом і на початок повномасштабного вторгнення Російської Федерації перебував за кордоном у морському рейсі.

"Не міг бути осторонь. Йому просто треба було закінчити свою роботу до кінця в компанії. Він добровільно приїхав до України. Пішов сам у військкомат, пішов до лав ЗСУ. Така в нього була громадянська позиція, що він повинен, бо сказав так: “Як я буду дивитися в очі своєї дитини. Що я їй скажу?", — говорить Олена.

Сестра загиблого розповіла, що її брат Клим Мишанчук був добрим, відкритим та щирим, із загостреним відчуттям справедливості.

“Все в нього складалося так, що на його б місці, мабуть, інший би чоловік, мабуть би і не пішов сам, бо все складалося дуже добре в його житті. Але він зробив свій чоловічий складний вибір. Ми пишаємося ним, дуже вдячні йому за це. Побратими, з якими він разом проходив навчання, казали, що Клим був справжнім чоловіком і надійним побратимом" , — каже жінка.

У загиблого захисника Клима Мишанчука залишилися мати, дружина і семирічна дочка Валерія.

На Донецькому напрямку 8 листопада 2023 року загинув житель Осокорівки на Херсонщині, військовий Юрій Матвійчук.

Під час виконання бойового завдання в Донецькій області 29 листопада загинув український військовослужбовець з села Хрещенівка Херсонської області Юрій Стецюк.

30 листопада на Авдіївському напрямку загинув житель села Милове Херсонської області Олег Чумак.