В Одесі судять херсонську шкільну директорку-сектантку за колаборацію з окупантами

5 месяцев назад 0

Відбулося засідання по справі призначеної окупантами директорки 51-ї школи у Херсоні.

Про це стало відомо з офіційного сайту Малиновського райсуду.

Херсончанка  Раїса Муршаті перебувала на пенсії, але погодилася на пропозицію окупаційної влади очолити одну з так званих «базових» шкіл обласного центру.

Згодом, вона встановила нову охорону та обмежила доступ до навчального закладу для тих осіб, які не погодились співпрацювати з окупаційною владою. В подальшому жінка здійснювала підбір вчителів, які будуть працювати в школі від окупантів та вроваджувала освітні програми країни-агресора. Колишня освітянка обвинувачується в тому, що оформлювала та віддавала чуже житло представникам країни-агресора.

Муршаті також відома в Херсоні як активістка організації «Изначальный Дом Изначально Вышестоящего Отца» – секти езотеричного спрямування, на чолі з росіянином  Віталієм Сердюком. Ідеологія секти – створене її засновником вчення «Вищого Отця», яке пропагує зародження «Шостої раси», покоління «Синтез-вогню» і вважає радянського космонавта Юрія Гагаріна вищою істотою.

Наступне засідання в Малиновському районному суді міста Одеси, по справі за ч.3 ст. 111-1 КК України) та в умисних діях спрамованих на допомогу державі-агресору, окупаційній адміністраціїї державі-агресора, з метою завдання шкоди Україні, шляхом реалізації рішень та дій держави-агресора, окупаційної адміністрації держави-агресора ( ч.1 ст.111-2 КК України), призначено на 25 вересня 2023 року на 12:00