В «Охматдиті» показали зворушливі фото зустрічі Джессіки Честейн з дітьми

1 год назад 0

Під час відвідування дитячої лікарні "Охматдит" у Києві американська акторка Джессіка Честейн познайомилася з 6-річною дівчинкою Мариною з Херсонської області, яка втратила ногу через російський обстріл. Снаряд влучив до кімнати, де ховалася родина. Також зірка Голлівуду відвідала дітей-переселенців, які борються з онкологією: 6-місячного хлопчика з Херсону, 6-річну дівчинку з Харкова та 10-річну дівчинку з Одеси. Про це  на сторінці медичного закладу.

— Ми завжди раді бачити гостей у нашій лікарні. Шкода, що приводом для візиту зараз є війна. Проте ми хочемо, аби весь світ знав, що відбувається в Україні зараз: щодня гинуть люди, страждають діти. Нам необхідна допомога усього світу, аби побороти ворога ,— поділився генеральний директор НДСЛ «Охматдит» Володимир Жовнір.

Після візиту в "Охматдит" 7 серпня Джессіка Честейн зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським та відвідала Ірпінь.
За час війни в Україні побували акторка Анджеліна Джолі, актор та режисер Шон Пен, гурт U2, актор Бен Стіллер, режисер Кері Фукунага.