В Олешках відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора

3 года назад 0

Участь в заходах взяли депутати та працівники районної ради, її комунальних установ і закладів, райдержадміністрації, міської ради, підприємств, установ та організацій, ветерани та військовослужбовці, жителі міста Олешки.
Право урочисто підняти державний прапор України було надано призеру чемпіонату України з греблі на байдарках серед юнаків Давиду Недотепі та ветеранам АТО Василю Паламарчуку і Максиму Гущину. З вітальними словами до присутніх звернулися голова районної ради Павло Потоцький, голова районної державної адміністрації Олександр Дука, міський голова Дмитро Воронов.
Вітаючи учасників урочистостей з великими державними святами, очільник депутатського корпусу Павло Потоцький зазначив: — Напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів нашої держави – Державний Прапор України.
Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію про незалежність, свободу і відродження Української держави. А сьогодні, синьо-жовтий стяг знову об’єднує під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, які відстоюють соборність та територіальну цілісність України сьогодні, вкотре підтверджуючи одвічну істину – народ сильний у час єднання.
Нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серця кожного українця гордість та спонукає на нові здобутки заради свого краю, заради майбутнього наших дітей, нашої Батьківщини. Від щирого серця бажаю усім жителям Олешківського району міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і завтрашньому дні, достатку, нових звершень! , — побажав Павло ПОТОЦЬКИЙ.
Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання героїв, які захищали нашу державу. А потім на міському кладовищі поклали квіти на могили загиблих воїнів АТО.
Під час урочистостей лунали музичні твори у виконанні працівників та вихованців комунального закладу «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка».За матеріалами Олешківської районної ради