В Університетській школі професійного розвитку Херсонського держуніверситету стартувало навчання

2 года назад 0

Вчора, 9 серпня, розпочалися перші заняття з формування сучасних компетентностей викладача вищої школи. Навчання проходять у межах Університетської школи професійного розвитку Херсонського державного університету.
Університетська школа професійного розвитку створена за ініціативи ректора ХДУ Олександра Співаковського. Робота Школи направлена на підвищення професійної майстерності науково-педагогічних працівників, їхньої обізнаності щодо роботи з сучасними інструментами викладацької та наукової діяльності.
В Університетській школі професійного розвитку ХДУ стартували перші заняття з курсу «Можливості використання в освітньому процесі платформ Office 365, KSU 24, G Suite for Education». Курс розроблений кафедрою інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики спільно з відділом забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури. Учасниками курсу стали 17 осіб.
За словами проректорки з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталії Кушнір, такий курс для викладачів в університеті запропоновано вперше. «Ми маємо на меті озброїти наших викладачів сучасними технологіями та методами роботи. Наразі проводиться чимало конференцій та вебінарів, майстер класів онлайн. І для їх проведення організатори використовують різноманітні ресурси. І даний курс спрямований на те, аби викладачі опанували нові для себе сервіси та ресурси, ознайомилися з перевагами використання корпоративного акаунту», – зазначає проректорка.
Загалом підвищити свою професійну компетентність виявили бажання понад 100 представників професорсько-викладацького складу Херсонського державного університету. Викладачам було запропоновано пройти курси підвищення кваліфікації за п’ятьма темами на вибір.
У ході навчання учасники Школи отримають практичні знання з підготовки фінансування наукових проєктів, роботи з освітніми платформами, створення сертифікатних програм, професійного бренду викладача в соціальних мережах тощо.
З тематикою курсів та графіком початку роботи інших курсів можна ознайомитися за посиланням.
Тривалість одного курсу 30 годин. За результатами успішного проходження навчання учасники отримають сертифікати.
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.