В Запорожье боролись с «порнографией» Модильяни

4 года назад 0

 Мужчина в художественном салоне требовал убрать репродукцию Лежащей обнаженной Амадео Модильяни.

В Запорожье мужчина вошел в художественный салон и потребовал убрать из окна репродукцию картины Лежащая обнаженная итальянского художника Амадео Модильяни. Об этом сообщили в арт-салоне в Instagram.

"Аргумент просто поразил: потому что мои дети смотрят на это го*но. Закончил угрозой, что если еще раз увидит, то вернется и разорвет", — сообщили сотрудники салона.

Сотрудники салона поясняют, что Амадео Модильяни — всемирно признанный мастер, а за его Лежащую обнаженную в 2018 году на аукционе заплатили $157,2 миллиона. 
В арт-салоне обнародовали видео с мужчиной и попросили помочь его опознать. Заявление в полицию сотрудники уже написали. View this post on Instagram

Як у Запоріжжі боролися з порнографією… роботи Модільяні "В мистецтві немає і не може бути нічого аморального…" — писав Роден. Ми теж так щиро вважали, нібито надворі ХХІ століття, люди стали свідомішими, припининили спалювати та псувати книги й предмети мистецтва. Принаймні, ми в це щиро вірили, коли відкривали Художній салон — галерею-магазин. Ми були впевнені, що глядач приходить до культурного закладу, щоби побачити те, що за складністю сприйняття хоча б на пару щаблів вище за телевізор. Але на жаль, ми були занадто замріяними… Сьогодні стався випадок, для характеристики якого бракує слів. Невідомий чоловік увірвався до Художнього салону з вимогою прибрати з вікна репродукцію Амедео Модільяні "Лежачу оголену". Аргумент просто вразив: "Тому що мої діти дивляться на це гівно" (перепрошуємо шановне панство за пряму цитату). Закінчив погрозою, що якщо ще раз побачить, то повернеться і розірве. З подібним дикунством ми зіткнулися вперше. Амедео Модільяні — це всесвітньо визнаний майстер, а за його "Лежачу оголену" в 2018 році на акціоні Sotheby’s заплатили 157,2 млн дол. І тепер дуже замислились, бо ця репродукція була частиною проєкту, який ми для вас задумали. То чи варто продовжувати? Звісно зафіксували звернення до поліції. На відео — затятий поборник моралі. Будемо дуже вдячні за допомогу в опізнанні. #artsalonzp #modiliani

A post shared by ??Художній салон?? (@artsalonzp) on May 16, 2020 at 1:22pm PDT

 
Корреспондент.net