Вакцинація збереже життя

2 месяца назад 0

Від коронавірусу за літні місяці в Україні помирали лише невакциновані люди.Такі дані оприлюднили у Центрі громадського здоров'я МОЗ України.
« Якщо людина отримала дві дози вакцини, у неї набагато вищий шанс убезпечити себе від тяжкого перебігу захворюваності і не бути госпіталізованою з небезпечними для життя показниками », — стверджує завідувачка відділом епіднагляду ЦГЗ МОЗ України Оксана Кошалко .
Лікарі кажуть: вакцинація на сто відсотків не страхує від інфікування ковідом, однак надійно захищає від тяжкого перебігу хвороби та ризику смерті. За даними МОЗ, протягом червня-липня в Україні на коронавірус захворіли майже 50 тисяч українців. Із них лише 170 людей були щеплені однією або двома дозами протикороновірусної вакцини. Це всього 0,3% від загальної кількості хворих.
Статистика підтверджує: за два попередні літні місяці цього року від коронавірусу в Україні померли 2256 людей. Усі інфіковані пацієнти, котрі пішли з життя, були нещеплені. Тільки один з тих, хто помер, встиг отримати першу дозу препарату від коронавірусу, але не завершив курсу щеплення.
Отож даний випадок ще раз доводить, що не треба нехтувати вакцинацією. Тому запрошуємо з метою своєчасної турботи про своє здоров’я і самопочуття відвідати центри вакцинації за місцем проживання та зробити щеплення.
За матеріалами Скадовської РДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.