Вчитель-новатор із Херсонщини закликає колег взяти участь у престижній премії

2 года назад 0

Вп’яте організатори розшукують з усієї України вчителів-новаторів, які натхненно навчають дітей, дбають про розвиток якісної освіти та своїм прикладом надихають колег. Ім’я переможця оголосять 2 жовтня 2021 року, у Міжнародний день учителя. Головний приз — це чверть мільйона гривень! 

Вчительський Оскар Global Teacher Prize Ukraine — щорічна національна премія для талановитих вчителів в Україні. Це частина світового руху Global Teacher Prize, який заснував арабський мільярдер Санні Варкі, щоб відзначити досягнення вчителів на найвищому рівні. Переможець міжнародної премії отримує 1 мільйон доларів США. У сфері освіти це перша та єдина премія такого рівня!

“Вчительський Оскар” в Україні заснувала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році. Головна ідея — підкреслити важливість педагогів та підвищити престиж цієї професії в українському суспільстві. За 5 років існування премії взяли участь понад 8 500  українських вчителів! Із великих міст та маленьких селищ, з обласних ліцеїв та сільських шкіл, із західної частини країни та східної… Всеукраїнський національний масштаб!

Минулого року Іван Верещака, вчитель астрономії та інформатики із села Чулаківка Херсонської області , увійшов у десятку найкращих вчителів країни! Пан Іван отримав нагороду за новаторство, оскільки активно застосовує у своїй навчальній методиці новітні технології. Нагороди йому вручили партнери номінації —  Microsoft Ukraine та Deltahost. Він отримав поїздку на Міжнародний освітній форум і технологічні подарунки! 

Пан Іван закликає колег номінуватися на премію з трьох причин: “ По-перше, це цікава подорож в освітянському морі з крутезною командою проєкту. По-друге, це ствердження думки, що в житті варто спробувати все, що подобається. По-третє, це знайомство з багатьма цікавезними людьми, які надихають на звершення. Премія несе чіткий меседж, що вчителі важливі ”.

Можливості для кожного “Вчителі — важливі”, — незмінне гасло Global Teacher Prize Ukraine, адже країна має знати своїх героїв-агентів освітянських змін.

Подати заявку на участь може кожен учитель. Для цього необхідно до 1 серпня заповнити форму на сайті премії globalteacherprize.org.ua. Номінувати улюблених вчителів можуть також учні, батьки, колеги та рідні. Організатори закликають не втрачати таку можливість!

Переможець отримає грошову винагороду у 250 000 тис., поїздку на Global Education and Skills Forum, а також професійний розвиток та підтримку реалізації власних освітніх проєктів від «Освіторії». 

Окрім головного призу, фіналісти отримають також призи від партнерів премії. Цьогоріч організатори вже оголосили такі номінації:

  • Найкращий вчитель хімії отримає 200 тисяч гривень для себе та своєї школи;
  • Номінація “Здійснення мрії” принесе переможцю реалізацію  мрії;
  • “Вибір серцем” відзначить учителя, який навчає при лікарнях та вчителя-волонтера з прифронтових регіонів.  


Які ще будуть номінації, що підготували організатори до ювілейного сезону? Стежте за новинами на офіційних сторінках премії у соціальних мережах Facebook та Instagram. 

Прочитати умови участі, подати заявку та номінувати вчителя можна на сайті премії  globalteacherprize.org.ua . Якщо виникають питання – пишіть на електронну скриньку gtp@osvitoria.org або телефонуйте 095-448-18-40.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.