Вчителька-колаборантка з Генічеська примушує дітей брати участь в акції «Бєссмєртний полк»

3 недели назад 0

«Бєссмєртний полк» спільно з «Єдиной Росієй» організувують акції в усіх навчальних закладах  Херсонської області.

Про це редакції  стало відомо з окупаційних джерел інформації.

Один із перших до «акції» долучилась  Геничеська школа №1 . Акція відбулася у формі шкільної лінійки. Після «урочистої церемонії» діти разом з вчителями-колаборантами вирушили до  парку Т.Г. Шевченка , де разом з учнями інших шкіл району під примусом і наглядом вчителів-колаборантів вшанували пам'ять учасників «ВВВ».

«Ця акція наближає нас до річниці «Вєлікой Побєди». Це пам'ять про ветеранів. І вона повинна присутні в наших серцях завжди. У нашій країні немає жодної родини, яку б не доторкнулася «Вєлікая отєчєствєнная война». Про це і про важливість збереження історичної пам'яті ми поговорили з нашими учнями» , — підкреслила колабо ранткадиректорка Геничеської школи №1  Наталія Галка .
Ця акція є пропагандистською подією загарбників і окупантів в українському Генічеську.

Наталія Галка — колаборантка і зрадниця. Активний учасник співробітництва з російськими окупантами, що загрожують суверенітету та територіальній цілісності України. Об'єднавшись із ворогами України, вона працює, як вчитель початкових класів у Генічеському ліцеї №1 Херсонської області до офіційного призначення окупантами на посаду директора цього навчального закладу. Її син,  Максим Піхуля , навчившись у військовій академії РФ, залишився проживати в Росії. Її чоловік, також, займає посаду лікаря у Генічеській центральній лікарні та має зв'язки з окупаційною владою. Внесена до бази «Миротворець».
Наталія Галка, виступаючи як вчитель-колаборант, працює на росіян та сприяє промиванню мізків українських дітей у школі. За це вона обовʼязково отримає суворе покарання по українським законам.