![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/03/53d27796b6e5e11c40b4a5efc68d2b0e-750x450.jpg)
Вчора з Херсонщини виїхала автомобільна колона біженців
2 года назад 0
Вчора, 21 березня колона біженців з дітьми на 267 автівках виїхали з Херсона й інших сіл у бік Миколаєва, — розповів у соціальних мережах голова Станіславської сільської ради Іван Самойленко:
…Нам вдалось після обстрілів провести колону з міста Херсону та інших сіл в напрямку до Миколаєва в кількості 267 автомобілів, родин з дітьми протягом 2 годин, всі доїхали безпечно, дякую нашим мужикам за терпеливу клопітку роботу по супроводу колини.
— Прошу бути всіх обережними та уважними адже власна безпека залежить тільки від вас самих!