Великодні традиції Херсонського держуніверситету

1 месяц назад 0

Херсонський державний університет – це унікальний заклад вищої освіти, що має свою історію та традиції. У день світлого Великодня нагадаємо про ті чудові акції та заходи, що створювали в нашому освітньому закладі справжню атмосферу свята.
Однією з головних традицій є благодійна акція до Великодня. Щорічно Херсонський державний університет спільно з Херсонським Академічним обласним театром ляльок та Православною церквою України створюють для херсонської малечі святковий настрій.
Талановита молодь факультету культури і мистецтв під керівництвом заслуженої працівниці культури України, професорки Лідії Лимаренко проводять вистави для дітей воїнів АТО, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, а також для дітей викладачів і студентів ХДУ та для маленьких мешканців міста й області. Цьогоріч акція мала відбутися ювілейний двадцятий рік поспіль.
Також спільнота ХДУ започатковує нові традиції. Серед них – прикрашання паркового містечка писанками, янголятами та пасхальними кроликами. Також студенти у стінах нашого освітнього закладу практикують розписи яєць різними способами та техніками.
Віримо, що зовсім скоро бойові дії на території нашої країни припиняться. І Херсонський державний університет з усіма святами та традиціями знову буде функціонувати в нашій мирній Україні! Усе буде Україна! Усе буде ХДУ!
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.