![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/08/ab0d0d6ed5fa9f979f2e3fb42920dd52-667x450.jpg)
Ветерани праці заслуговують у Херсоні на додаткову увагу і повагу
4 года назад 0
В цьому переконані члени команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити», а тому проводять зустрічі з колективами, спілкуються на суспільно важливі теми, підвозять продуктові набори їх родинам. Так душевна зустріч пройшла нещадавно і з ветеранами праці заводу Петровського.
Це — наші батьки, дідусі і бабусі! В їх словах багато мудрості та досвіду. Нам важливо почути їхню думку, підтримати у скрутному становищі, бо всім НАМ ТУТ ЖИТИ ! Добро переможе — громадська платформа Юрія Рожкова