Відновлення інфраструктури і підтримка бізнесу: координаторка системи ООН відвідала Херсонщину

5 месяцев назад 0

На Херсонщині за сприяння міжнародних партнерів планують реалізувати програми, спрямовані на підтримку малих підприємств та відновлення інфраструктури.
Про це у повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін за результатами зустрічі з представниками організації на чолі з координаторкою з гуманітарних питань / постійною координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун.

«На Херсонщині знов із гуманітарною місією наші надійні міжнародні партнери — делегація Представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні…Наша співпраця з міжнародними організаціями не припиняється. Сьогодні говорили про подальше співробітництво та нагальні потреби регіону. Ми плануємо спільно реалізувати програми, спрямовані на підтримку малих підприємств та відновлення інфраструктури — шкіл, дитсадків, лікарень, бомбосховищ, доріг та мостів», — написав Прокудін.

За його словами, всі проєкти презентували партнерам. Зокрема, заручилися підтримкою щодо оснащення майбутньої підземної лікарні.

Також, як інформує Прокудін, цього року представництво допомагатиме області у відновленні водопостачання в громадах, підтримає медичну галузь — надасть мобільну клініку, інкубатор для новонароджених. В області працюватимуть мобільні бригади для постраждалих від гендерного та домашнього насильства. Запрацює ще один центр надання послуг в громаді. Продовжить діяти продовольча програма для населення.Як розповів начальник ОВА, обговорили й поточні питання. Від жителів області він звернувся з проханням переглянути вміст наборів для екстреного ремонту. А саме збільшити кількість ОСБ — листів, аби гуманітарна допомога міжнародників була більш ефективною.
Також благодійники завітали із гуманітарним конвоєм до Білозерської громади, принагідно обговорили можливість допомоги жителям цієї громади. Вирішили у деяких населених пунктах замінити продуктові набори на ваучери, аби мешканці самостійно обирали необхідне у місцевих магазинах.

Прокудін подякував ООН за вже надану допомогу.

Як повідомляв , у Херсоні створять дві підземні лікарні — перинатальний комплекс та клінічну лікарню.