Відсьогодні ціни на пальне в Україні мають знизитися

2 года назад 0

Урядові рішення про скасування акцизу на пальне та зниження ставки ПДВ з 20% до 7% набрали чинності 18 березня. Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки України в Фейсбуці.
"Відсьогодні ціни на пальне в Україні знизяться. Тепер дизпальне буде коштувати на 5 грн дешевше (зниження з 44,90 до 39,96 за літр). Бензин – на понад 7 грн дешевше (зниження з 43,52 до 35,76 грн за літр) " , — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, це відбулося завдяки рішенням уряду та парламенту. "Верховна Рада ухвалила урядовий законопроєкт про скасування акцизу на пальне та зниження ставки ПДВ з 20% до 7%. Таким чином, ми досягаємо балансу, коли за рахунок радикального зниження податків ціна знижується", — йдеться у повідомленні.
В уряді сподіваються, що доступне пальне активує низку економічних процесів, які наблизять Україну до перемоги. Зокрема, буде акумульовано достатньо ресурсів для проведення посівної кампанії та перевезення критично необхідних вантажів, в тому числі продуктів харчування.
Як повідомлялося, в Україні спостерігається дефіцит паливних матеріалів. За словами Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, наразі ведуться перемовини з найбільшими світовими компаніями щодо постачання бензину та дизелю до України.