Війська РФ зміцнюють фортифікаційне обладнання та підтягують резерви на Півдні – Сили оборони Півдня

2 месяца назад 0

На півдні ворог продовжує зміцнення фортифікаційного обладнання позицій та підтягування резервів.

Про це повідомляє пресцентр Сил оборони Півдня.

Як зазначається, ворог веде спостереження за діями Сил оборони на правобережжі та не припиняє тиснути артилерійськими обстрілами, активно застосовує дрони.

“Водночас ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Сили оборони надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра. Продовжують завдавати вогневого ураження противнику” , – йдеться у повідомленні.

На ТОТ Запорізької та Донецької областей у ворожої армії, схоже, масштабна ротація особового складу. У містах і селищах в рази побільшало військових, а разом із ними почастішали рейди російських силовиків, а окупаційні адміністрації активізувались на ниві експропріації житла. 

​Впродовж тижня Центр журналістських розслідувань за допомогою своїх інформаторів та  соціальних мереж стежив за тим, як окупанти тимчасово живуть на Півдні України. 

Як повідомляв ЦЖР, окупанти також будують нові оборонні споруди на північ від Токмака.

Росія також заполонила своїми солдатами більше 170 населених пунктів на окупованому півдні України. Найбільше непроханих гостей – у селах довкола Бердянська і Маріуполя, поряд з логістичними шляхами на Токмак  і Пологи.​