Військові РФ збільшили щільність обстрілів та продовжують викрадати родичів українських військових на Херсонщині

1 год назад 0

Військові РФ на Південному напрямку продовжують оборонні дії, намагаються виснажити українські війська ракетно-артилерійськими та мінометними обстрілами. Протягом доби збільшено щільність обстрілів майже в 1,5 рази.

Про це  Оперативне командування "Південь" на сторінці у Facebook.

Крім того, по позиціях ЗСУ росіяни нанесли чотири авіаційні удари, а проти української авіації застосували керовану ракету “повітря-повітря”.

"На тимчасово окупованих територіях Миколаївщини і Херсонщини російські військові викрадають родичів українських військових, у тому числі й дітей. Особисті дані їх знаходять в захоплених адмінбудівлях або за допомогою колаборантів", — йдеться у повідомленні.

Волонтери, які намагаються доставляти товари першої необхідності в окуповані громади, піпадають під обстріли російськими військовими.

За даними ОК "Південь" зафіксовані втрати російських військ за добу склали 24 військових, два танки та п'ять інших броньованих машин.

Знищено два російських польових склади боєприпасів та вогньову точку.
Що відомо:

  • Контрнаступ Збройних сил України на Херсонщині буде складним, але можливим. Результати зусиль українських військових на цьому напрямку будуть помітні з серпня.