Військовим та жителям Херсона напередодні Великодня передали подарунки з Німеччини

3 недели назад 0

Українці, які проживають у Німеччині, напередодні Великодня привезли до Херсона продукти для містян та передали автомобіль військовим, які зараз знаходяться на херсонському напрямку.

Херсонка  Оксана  отримала допомогу від українців, які проживають у німецькому місті Віттен та об’єднались задля допомоги херсонцям.

"Це тільки божа милість і благодать, що ви не забуваєте херсонців, і на свята, на Великдень, це дуже великий подарунок, дякуємо всім," — сказала Оксана. Жителі Херсона отримують гуманітарну допомогу, яку зібрали для них у Німеччині. Суспільне Херсон
Місцева жителька  Юлія  з чотиримісячним сином Марком отримали допомогу вдруге.

"У мене ще старший є син, 12 років. Нам і ковдру тоді теплу давали, він досі нею вкривається. Дуже вдячні," — розповіла жінка.

За день роздали близько 100 наборів, решту продуктів ще розподілять. Їх передала очільниця німецького міста Хердеке  Катерина Штраус-Костер . Жителі Херсона отримують гуманітарну допомогу, яку зібрали для них у Німеччині. Суспільне Херсон
Надійшла допомога і для українських військових – їм передали автомобіль. Його подарував херсонець  Терентій Шевченко . Військовий на позивний  "Гера" сказав, що це не перше авто, яке передали з Німеччини.

"Нам тоді подарували "бусік". Він уже бігає, виконує свої функції, перевозить те, що треба перевозити — "цукерочки" для, так би мовити, опонентів з того боку. І ця машина піде на ту ж саму локацію виконувати ті ж самі задачі. Велике спасибі людям, які зібрали кошти і допомогли нам," — сказав військовий. Автомобіль, який порадував українським військовим херсонець Терентій Шевченко. Суспільне Херсон
Кошти на транспортування допомогли зібрати під час фестивалю талантів у Німеччині, повідомив представник Ukrainehilfe Witten — директор благодійного фонду "Любов Херсону"  Роман Петров .

"Я був у Німеччині, там ми з Ольгою Борисівною Тапе вирішили розділитися. Вона збирає всю цю гуманітарну допомогу з нашими волонтерами, які проживають на даний момент в Німеччині, передає її сюди, а я вже все розподіляю безпосередньо у Херсоні," — сказав Роман.

Раніше керівник МВА повідомив, що у Херсоні з понеділка, 6 травня 2024 року, подовжують рух громадського транспорту.