Військовослужбовців Херсонщини привітали з Днем Повітряних Сил України

4 года назад 0

Щороку в першу неділю серпня наша країна відзначає День Повітряних Сил України. Цьогоріч свято відзначають 2 серпня.
Для підполковника Богдана Павлюка це – професійне свято, оскільки більшу частину життя він служить у Повітряних Силах України. Чоловік розповів, що військову кар'єру розпочав у 19 років, коли вступив на навчання до Харківського військового університету на факультет зенітно-ракетних військ.
“Особисто для мене служба в ЗСУ – це повага, відданість своїй країні та честь. Також вважаю, що для кожного громадянина обов'язок – віддати частину своїх вмінь та життя для збереження суверенітету України”, — зазначив Богдан.
Сьогодні Богдан Павлюк разом зі своїми товаришами по службі отримав Почесну грамоту від голови облдержадміністрації з нагоди святкування Дня Повітряних Сил України. Відзнаки військовослужбовцям вручив заступник голови ОДА Вадим Чабан.
“Я хочу щиро привітати вас із прийдешнім святом – Днем Повітряних Сил України. Завдяки вашій мужності українське небо закрите від ворога. Бажаю вам та вашим родинам добробуту, достатку, здоров'я та мирного неба над головою”, — звернувся до військовослужбовців Вадим Чабан.
Для довідки: Повітряні Сили — вид Збройних Сил, який існує у складі ЗСУ з 2004 року, створений шляхом об'єднання двох видів: Військово-Повітряних Сил та Військ Протиповітряної оборони країни. Метою перетворень у військовій сфері стало створення сучасної моделі Збройних Сил України — оптимальних за чисельністю, мобільних, добре озброєних, всебічно забезпечених і навчених військ і сил, які спроможні були б виконати покладені на них завдання у будь-яких умовах.

Антон КОСТЮК, Прес-служба Херсонської ОДА