Викладачі Херсонського держуніверситету долучилися до заходів з дотримання прав людини

3 года назад 0

Доценти кафедри української й слов’янської філології та журналістики Херсонського державного університету Світлана Климович, Юлія Юріна та Андрій Соломахін у Києві підбили підсумки ІІІ «Академії з прав людини для викладачів та викладачок журналістики».
Також стали учасниками сесії стратегічного планування співучасті викладачів та викладачок журналістики університетів України щодо змін в журналістській освіті на цінностях прав людини та гендерного тематичного модуля.
Академія з прав людини для викладачів та викладачок журналістики є спільною ініціативою Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Центру прав людини ZMINA та проєкту ПРООН «Права людини для України», який впроваджується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Викладачі Херсонського державного університету теж вирішили вдосконалити свої знання у царині прав людини. Тому обрали курси відповідно до професійних інтересів.
Завідувачка кафедри української й слов’янської філології та журналістики ХДУ Світлана Климович відвідала тематичний модуль «Гендернозумовлене насильство та соціум». Під час зустрічі учасники обговорювали гендерні підходи у викладацькій роботі, розуміння гендерної тематики і термінології, гендерночутливу лексику, гендернозумовлене насильство, як розпізнавати гендерні стереотипи і сексистський контент та як на них реагувати.
Доценти кафедри Юлія Юріна та Андрій Соломахін стали учасниками сесії стратегічного планування співучасті викладачів журналістики університетів України щодо змін в журналістській освіті на цінностях прав людини. У ході навчання голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко відзначив Андрія Соломахіна подякою за активну роботу з імплементації стандартів журналістики на цінностях прав людини в освіті медіафахівців.
Учасники Академії наголошують, навчання – це унікальна можливість почерпнути нові ідеї у царині журналістики та правозахисної діяльності, а також обмінятися досвідом між провідними вихователями медіаеліти Україні.
Пресцентр ХДУ