Виклали узбережжя своїми трупами: у Силах оборони розповіли про втрати росіян на острові Нестрига

1 месяц назад 0

Війська рф зазнали величезних втрат, намагаючись повернути позиції на острові Нестрига в Херсонській області.

Про це в ефірі телеканалу  розповів начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук.

«Подивіться, як відреагували росіяни на те, що ми їх викинули з Нестриги. Вони відчайдушно намагалися туди повернутися, виклали узбережжя трупами своїх військовослужбовців»,  — сказав Дмитро Плетенчук.

За його словами, росіяни дуже хотіли закріпитися фактично на правому березі, тому що Нестрига належить до островів правого берега.

«Після нього починається гирло річки та лівий берег. Вони так само розуміють важливість закріпитися ближче до наших позицій» , — пояснив речник.

Він наголосив, що порівнювати наші втрати з російськими навіть сенсу немає, тому що йдеться про різниці в рази.

«Платять високу ціну в першу чергу росіяни. З моменту початку дій ворога на півночі України, змінився якісний склад втрат. Раніше було 30% загиблих від загальної кількості. То останній тиждень збільшилася кількість безповоротних. Зараз стабільно половина втрат безповоротні. Цей показник є сталим понад тиждень. Це пов’язано з інтенсивністю бойових дій, неможливістю евакуації»,  — додав Дмитро Плетенчук.

Як повідомлялось раніше, російські війська кілька дн​ів тому припинили штурми острова Нестрига. Натомість росіяни посилили штурмові дії в напрямку Кринок.​