![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2021/10/a0657559f68c7737314860e9ed2a53db-800x450.jpg)
Віталій Булюк: Не знаєш як вчинити — роби по Закону
3 года назад 0
Такими словами депутат Херсонської обласної ради Віталій Булюк привітав юристів України із професійним святом:
— Шановні юристи України вітаю вас із професійним святом!
"Не знаєш як вчинити — роби по Закону" — це найяскравіша характеристика людини вашої професії. Адже ви служите Феміді, незалежно від того, в якій сфері ви працюєте.
Знавці правосуддя, інтелектуали та практики, нехай Конституція і право будуть путівником у винесенні ваших вердиктів. Вдачі вам у всьому, успішних рішень та запасу сил для реалізації усіх ідей!