ВККСУ призначила до розгляду питання про відрядження суддів до Херсонського міського суду Херсонської області

3 недели назад 0

Відповідно до частини першої статті 55 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» за рішенням Вищої ради правосуддя, ухваленим на підставі подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, суддя може бути, за його згодою, відряджений до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя.

Інформуємо, що до розгляду на засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України призначено питання щодо внесення подання про відрядження (тимчасове переведення) для здійснення правосуддя  до Херсонського міського суду Херсонської області 1 судді .

Розгляд питання відбуватиметься 29 травня 2024 року о 10 год 00 хв у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9).     

Суддя, який виявив намір бути відрядженим до іншого суду того самого рівня і спеціалізації, має подати до Комісії згоду згідно зі встановленою формою (), до якої додати:

1) довідку згідно зі встановленою формою ();
2) інші документи, які, на думку судді, може бути враховано при ухваленні рішення (за наявності).

Строк подання документів – 7 днів з дня оприлюднення цього оголошення.

Форма подання документів – паперова або електронна.

Документи може бути подано суддею особисто або надіслано поштою (у тому числі електронною).

Документи приймаються за адресою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

поштова адреса: 03110, м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9;
електронна адреса: .

З актуальною інформацією про відрядження суддів можна ознайомитись на сторінці «Актуальні процедури» підрозділу «Відрядження суддів» розділу «Діяльність» офіційного вебсайту Комісії або за .