Власників авто можуть позбавити субсидії: роз’яснення ПФУ

2 месяца назад 0

Українські власники автомобілів можуть зіткнутися з обмеженнями при отриманні субсидій на комунальні послуги, як стверджує Пенсійний фонд України.

Про це вони написали у своєму повідомленні, опублікованому на сторінці у . Згідно з цією інформацією, доступ до субсидій на комунальні послуги може бути наданий тільки в тому випадку, якщо в сім'ї або домогосподарстві єдиного споживача комунальних послуг є один транспортний засіб.

Важливо відзначити, що в цьому визначенні не враховуються мопеди та причепи. Більше того, транспортний засіб повинен мати вік понад 5 років від дати випуску.

У випадку, якщо конкретний член сім'ї має власність щонайменше один автомобіль, в якого менше ніж 5 років від дати випуску, або якщо є два або більше автомобілі віком до 15 років, то такий домогосподар не буде зарахований до категорії отримувачів субсидій.

Однак, якщо сім'я має у власності два або більше автомобілі віком більше 15 років, то в цьому випадку вони можуть претендувати на отримання субсидій на комунальні послуги.

Ці нові правила спрямовані на більш ефективне та об'єктивне призначення субсидій, що дозволить забезпечити кращий розподіл соціальних виплат серед населення та зменшити незаслужене отримання державної підтримки.