Володимир Семеген «Договір на електропостачання між ОСББ та ХОЕК має бути підписаний»

4 года назад 0

У місті склалася дуже цікава і ненормальна ситуація, щодо відносин керівництва міста, ПрАТ «Херсонський НПЗ» і мешканцями селища. З’явилося дуже багато неправдивої інформації, яка розповсюджується, зокрема через соціальні мережи і викликає непорозуміння, повідомляє газета "Бизнес Херсон".

З постачанням електричної енергії будинкам №№46, 48 по вул. Нафтовиків. При передачі електромереж Обленерго, ці будинки залишились підключеними до мереж ПрАТ «Херсонський НПЗ». До 01.01.2019р. АТ «Херсонобленерго» надавало нашому підприємству об’єм електроенергії для забезпечення електроенергією будинків №№46, 48 по вул.Нафтовиків за тарифами для населення. З 01.01.2019р. у зв’язку із зміною постачальника електроенергії та набранням чинності Правил роздрібного ринку електроенергії умови договору не передбачають об’єму електроенергії для населення. ПрАТ «Херсонський НПЗ» несе щомісячно збитки, забезпечуючи електроенергією мешканців будинків №№46, 48 по вул.. Нафтовиків. Голові ОСББ та керівництву ХОЕК було запропоновано укласти прямий договір на постачання електроенергією вищенаведених житлових будинків. Але цього зроблено не було. Завод звертався за допомогою до мера міста, мер ігнорує цю проблему. Позитивне вирішення цього питання не потребує фінансових витрат. Необхідно підписати договір на електропостачання між ОСББ та ХОЕК. Але ОСББ не підписує договір і не бажає нести відповідальність за несанкціоновані витрати електроенергії, а також оплачувати електроенергію, заборгованість мешканців будинків перед ХНПЗ. На цей час ПрАТ «Херсонський НПЗ» більш не має можливості надавати послуги з електропостачання будинків №№46, 48 по вул.Нафтовиків. Надання таких послуг з електропостачання є збитковим і продовжуватись не може за таких кабальних умов. Це може призвести до економічної й фінансової кризи на підприємстві та ставить питання взагалі про можливість подальшої роботи ПрАТ «Херсонський НПЗ».

Незважаючи на все це, ПрАТ «Херсонський НПЗ» своєчасно сплачує усі зобов’язання перед бюджетом і немає заборгованості по сплаті податків та зборів. За 5 місяці поточного року в бюджет міста Херсона ХНПЗ перерахував 10,7 млн.грн. податків та зборів, з яких можна вирішити ці питання.

На даний момент завдяки конструктивній позиції Херсонської облдержадміністрації, зокрема заступника голови ОДПА Тригуба С. М. питання щодо приєднання абонентів до АТ «Херсонобленерго» вирішується.