«Волонтери» везуть окупантам на Херсонщину все, що вони попросять

2 месяца назад 0

Про окупантів на Херсонщині турбуються. їхні «волонтери» везуть їм все, що попросять. Чи задумуються при цьому, що і самі стають військовими злочинцями? Наприклад, при окупаційному Сімферопольському коледжі радіоелектроніки працює Зй-майстерня, де виготовляють накольники для бомб, які на позиції ЗСУ скидають з БПЛА.

Як пише окупаційна «Комсомольская правда», майстерня щотижня друкує сотні таких деталей. «По суті ми використовуємо дороблений аналог авіаційної бомби , — розповів пропагандистам оператор БПЛА. — Оператор знаходить ціль, проводить скидання наповненого вибухівкою набою, надрукований у Криму накольник ударяється, пробиває ВОГ і йде вибух всього набою» . «Всі виготовлені деталі, яким належить обрушитися на ворога, стараються привозити героям разом з домашньої їжею і випічкою , — повідомляє «Комсомольская правда». — 3 любов’ю готують кримські коледжі громадського харчування, санаторії, а часом і міжнародний дитячий центр «Артек».

З Криму на Херсонщину передали і комплекс радіо-електронної боротьби «Прометей». Мінометникам 28 мотострілкового полку окупантів його привезла військова злочинниця Катерина Петрусевич, про яку вже писав ІМелЮау иа. «Прометей» — вітчизняна розробка, він успішно збиває з курсу ударні дрони ЗСУ, — пояснює «Комсомольская правда». — Цей комплекс — розробка конструкторів, зроблений у Криму.

Покупку РЕБ забезпечила підмосковна компанія «ИВЭ-Групп». З Підмосков’я на Херсонщину окупантам привозять навіть воду. Бояться, мабуть, аби місцевою не отруїлись. «Російські общини міст Балашиха і Щьолкове разом з представниками НКО «Буровий союз» доставили у 17 танковий полк 19 тонн бутильованої питної води, бліндажні свічки, евакуаційні засоби, солодощі та іншу гуманітарну допомогу, яка необхідна воїнам» , — повідомила «Російська община Балашихи».

Для чого лише допомагати армії, яка, за словами керівництва держави-агресора, всім забезпечена? Це по-перше. А, по-друге, якщо вже окупантам так допомагають, то ми для своїх захисників маємо ще більше постаратись!

Богдан СТРАЖАК,