У Чорнобаївській громаді для місцевих діток поліцейські спільно з рятувальниками провели урок із мінної та пожежної безпеки

4 месяца назад 0

У деокупованій Чорнобаївській громаді працівники ювенальної превенції спільно з колегами із ДСНС провели для учнів молодших класів урок з мінної та пожежної безпеки. Ця проблема є актуальною, адже населені пункти громади постраждали від російської окупації, під час втечі ворог залишив там чимало вибухонебезпечних пасток, а після звільнення у жовтні 2022 року війська рф обстрілюють звільнені села.

Про це повідомила пресслужба поліції Херсонської області.

На цих територіях залишилося ще чимало місць, які не можна відвідувати та де можуть залишатися вибухонебезпечні предмети. Тож головна мета такого заняття – виробити у дітей навички правильної поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Поліцейські розповіли дітям, які бувають вибухонебезпечні предмети та у яких місцях поліцейські їх виявляють. На макетах школярам показали як можуть виглядати снаряди, міни, гранати, набої та яку небезпеку вони становлять.

Дітям наголосили, що категорично забороняється брати вибухонебезпечні предмети до рук, кидати їх у полум’я, проводити з ними будь-які механічні дії. Нагадали за якими телефонними номерами повідомляти про підозрілий предмет.

Рятувальники пояснили діткам, що таке пожежа та як не допустити її в своїй оселі. Учні вивчили алгоритм дій при виникненні різних надзвичайних ситуацій, повторили, як треба поводити себе вдома та на вулиці під час сигналу «Повітряна тривога».

Також працівники ювенальної превенції повторили з дітьми правила дорожнього руху, закликали використовувати флікери у темний час доби, подарували школярам світловідбивні браслети та пам’ятки безпеки.