У Генічеському районі будинки місцевих окупанти перетворюють на казарми

1 месяц назад 0

У селище Сиваське, Генічеського району Херсонської області, заїхало близько 2 тисяч російських військових. Вони почали розселятися по будинках, господарі яких виїхали. Селяться навіть в ті, де хтось жив з рідних, але не був господарем — давали годину на збори та покинути будинок.

Хто повідомляє:  Секрети Генічеська.

У чому суть

В селищі Сиваське є школа-інтернат на 100 місць, але військові там не селяться, бо розуміють, що можуть їх там накрити. Звідти вивозять тільки меблі. Розташовуються по 10-15 осіб в хату. Виносять з будинків меблі та заносять ліжка з того ж інтернату, роблять з будинків казарми такі собі.

Місцеві колаборанти, вислужується перед рашиськими вояками, рекомендують, які речі краще винести з будинку, щоб більше військових помістилося. Позабирали машини, які люди позалишали, і їздять на них. В дитячому садку №2 планують зробити госпіталь, поруч в покинутому будинку вже заселилися лікарі.

Місцева колаборантка, директорка школи, надала будинок свого сина, який не підтримував її позицію і виїхав, так вони в тому будинку зробили такий собі склад провізії, цілий день розвантажували мішки. Будинки вибирали собі щоб були гарні умови, душ, туалет, пральні машинки.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.