У громаді на Херсонщині намагаються контролювати ціни на продукти харчування

1 год назад 0

Про необхідність таких заходів йдеться у роспорядженні селищної голови Великокопанівської громади Херсонської області Валентини Костенко:
— До уваги жителів Великокопанівської громади та наших гостей! 28 березня 2022 року, мною, сільським головою, буде підписано розпорядження " Про врегулювання цін на продуктові товари та товари особистої гігієни".
Про що це розпорядження:
1. Дозволяється продаж продуктових товарів та сільськогосподарської продукції за власно встановленою ціною — тільки виробникам. 2. Реалізаторам всіх видів продукції мати накладні з ціною закупки, кількістю та датою. Дозволяється надбавка 10-15 відсотків від ціни накладної. 3 Забороняється продаж російської гуманітарної допомоги, в зв'язку з тим, що вона бралася для своїх потреб, а не для продажу. 4. Забороняється продаж м'яса в невстановлених для цього місцях. 5. За порушення цього розпорядження, всі товари будуть конфісковані по акту та передані безкоштовно людям, які цього потребують. 6. Для виконання цього розпорядження буде створено спеціальну комісію, яка буде працювати в усіх населених пунктах Великокопанівської громади.
Для чого це розпорядження?
Ми з вами живемо в умовах військового часу і не можемо зараз працювати на РИНКОВІ ВІДНОСИНИ. Піднімаючи ціни на товари та продукти харчування на 200-300 відсотків, ми не задумуємося про те, що не було підвищення пенсій, соціальних виплат, заробітних плат. Більшість людей ще не отримали соціальні пенсії та соціальні виплати.
Бюджетники з 1 квітня йдуть у відпустки без збереження заробітних плат до кінця військових дій, в зв'язку з тим, що із- за того ,що не надходять податки — казна пуста. Сільгоспвиробники несуть втрати від неможливості повної реалізації своєї продукції. Тому барижничати на нашій території — більше не будемо. Хочете — їдьте туди, де живуть багаті люди, які не хочуть стояти в чергах.
Запрошую в свою команду, для створення комісії, небайдужих громадян, патріотів своєї громади. Понеділок — день попередження, а з вівторка працюємо на конфіскацію!