У ХДУ для майбутніх аспірантів провели консультацію з англійської мови

4 года назад 0

Вчора, 4 вересня, у Херсонському державному університеті відбулися організаційні збори вступників в аспірантуру. Адже вже наступного тижня у нашому освітньому закладі стартують вступні іспити до аспірантури.
Привітав майбутніх аспірантів ректор ХДУ Олександр Співаковський . Він відмітив, що сьогодні в аудиторії зібралася молодь, яка буде формувати майбутнє Херсонщини та країни в цілому. «Сподіваюся, що разом з Херсонським державним університетом ви сформуєтеся як особистість та досягнете успіху», – наголосив ректор.
Успішно пройти етап вступних випробувань та отримати статус аспіранта Херсонського державного університету побажав перший проректор Сергій Омельчук. Він наголосив, що цьогоріч переважна більшість вступників – магістри, які мають дипломи з відзнакою.
Згідно з рішенням приймальної комісії ХДУ всі, хто подавав документи, отримали допуск до екзаменів. Про це присутніх проінформувала керівниця відділу аспірантури та докторантури ХДУ Олександра Штепенко. Вона вручила присутнім в аудиторії допуски до екзаменів.
Доцентка кафедри англійської мови та методики її викладання Оксана Москвичова провела консультацію та пробне тестування з англійської мови.
Прес-центр ХДУ