У ХДУ відбулася зустріч учасників Speaking Club, присвячена 104-ій річниці університету

2 недели назад 0

Понад 20 студентів та аспірантів долучилися до Speaking Club. Захід присвятили обговоренню понад вікової історії Херсонського державного університету – від заснування до сучасності.
Зустріч учасників Speaking Club організована Офісом іншомовної освіти ХДУ спільно зі стипендіатом Програми ім.Фулбрайт, американським дослідником Еріком Матерлі.
Привітав студентів, аспірантів та американського гостя ректор ХДУ Олександр Співаковський разом з першим проректором Сергієм Омельчуком.
Виступаючи перед молоддю англійською мовою, Олександр Співаковський закликав використати цей унікальний шанс – попрактикуватися в спілкуванні іноземною з носієм мови: «Я переконаний, що досвід таких зустрічей допоможе підвищити та вдосконалити рівень володіння англійською мовою. Адже сьогодні знання іноземної відкриває нові горизонти та можливості, особливо для молодих людей як у плані перспектив в освіті, працевлаштуванні, так й інтеграції в європейське співтовариство».
Більш детально про формат сьогоднішнього Speaking Club розповіла завідувачка Офісу іншомовної освіти ХДУ Алла Цапів. Організований у форматі мозколомки, теми обговорення стосувалися як історії створення Херсонського державного університету, так і сучасності.
Учасників поділили на 4 команди. У ході заходу, виконуючи завдання, їм необхідно було не лише проявити знання з англійської, а й власну ерудицію.
Нагадаємо, що заняття Speaking Club проходять щосереди. Для участі необхідно попередньо зареєструватися (на кожне заняття) в Офісі, оскільки кількість місць обмежена!
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.