У ХДУ відбулося засідання науково-методичної ради

4 года назад 0

Під головуванням проректора з навчальної та науково-педагогічної роботи Віталія Кобця та за участі ректора ХДУ Олександра Співаковського 16 вересня було проведено перше в цьому навчальному році засідання науково-методичної ради Херсонського державного університету.
Відкрив засідання ректор ХДУ Олександр Співаковський : «Науково-методична рада – це орган, який формує політику та філософію університету, розглядає конкретні кейси та надає відповідну інтелектуальну експертизу», – зазначив Олександр Володимирович.
Перелік питань стосувався основних положень, що регламентують діяльність нашого закладу вищої освіти під час змішаної форми навчання.
Виступаючи перед присутніми, проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Віталій Кобець зосередив увагу на підготовці відомостей самооцінювання освітніх програм, які проходитимуть акредитацію у жовтні цього року: «У нас заплановано графік тренінгів, які відбуватимуться у гарантів упродовж вересня. На них опрацюємо структуру силабусів, що замінять робочі програми дисциплін, критерії оцінювання та їх зв’язок із силабусами, а також структурні елементи та методи їх заповнення», – розповів Віталій Миколайович.
Також на науково-методичній раді обговорили нову систему оцінювання, за якою викладач визначатиме завдання та оцінку за нього. Ця система схожа на ЄКТС (Європейську кредитно-трансферну систему), і дозволить більш гнучко оцінювати результати вивчення програми здобувачами.
Директорка Наукової бібліотеки ХДУ Нателла Арустамова запропонувала до уваги присутніх переглянутий порядок виявлення та запобігання академічного плагіату, у якому зазначається, що студент має безліч спроб перевірки своєї роботи, але Наукова бібліотека дає разову можливість пройти перевірку безкоштовно.
Підсумовуючи великий обсяг роботи, проведеної науково-методичною радою, проректор Віталій Кобець запропонував розглянути та запланувати до друку посібники та навчально-методичні матеріали, які пройшли відповідну перевірку.
Прес-центр ХДУ