У херсонцiв знову увiрвався терпець

6 лет назад 0

Свято Конституції України сьогодні принесло спеку і чергові проблеми для міської влади.

Сьогодні мешканці гуртожитку по вул.Кедровського, знову вийшли на вулицю у намаганні бути почутими. Люди із 7 червня сидять без світла через борги перед Херсонобленерго. На даний час накопичилася чималенька сума, тому постачальник послуги вирішив відімкнути електроенергію у гуртожитку, пише Український Пiвдень.

На погашення боргів на позачерговій сесії міськради були виділенні гроші, але люди і досі залишаються без світла.

Не бажаючи врегулювання до прозорості стосунків споживачів, які живуть у гуртожитках без електролічильників, чиновники налагодили простий бізнес. Через певний період часу з бюджета міста, спрямовуючи кошти на комунальні підприємства тисячами, ніби для погашення боргу, ділки привласнювали ці кошти.

Багато херсонців зазначає, що ситуація є нечесною по відношенню до городян, які наповнюють бюджет. Адже – це той податок на доходи фізичних осіб, який щомісяця відраховується з зарплати кожного. Тому можна було і порадитись з херсонцями, чи виділяти грощі з міського бюджета на погашення боргу гуртожитків за комунальні послуги.

До того ж, можна говорити і про несправедливе ставллення до тих, хто ситематично сплачує за все, адже боржники можуть оформити просто субсидію, якщо немає коштів.

Ситуація складна, але час поставити прилад обліку в кожну кімнату, врегулювати стосунки між Обленерго та їх споживачами і не тікати від проблем владі.

До речі, сьогодні міського голови на урочистях до Дня Конститції не було. Чи приїде він на зустріч з тими, хто довірив йому свої голоси?

Нині у соцмережах активно скаржаться на пробку по вулиці Паровозній, де спостерігається велике скопичення машин. Так, місцева жителька Таміла Сулейманова поділилася на Фейсбуці фотографіями з місця подій.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.