У Херсоні чиновниця зізналася, що раніше крала на видаленні дерев

1 год назад 0

 Депутат Херсонської міської ради від ОПЗЖ та начальниця інспекції з благоустрою Олена Мазур зізналася, що в минулі роки брала участь у корупційних оборудках.

Про це вона розповіла журналістам, пояснюючи, чому підрядники не хочуть брати участь у тендері на видалення аварійних дерев у місті.
За словами чиновниці, це пов'язано з тим, що «так як раніше не буде».

У Херсоні депутатка від ОПЗЖ зізналася, що воровати як раніше не буде pic.twitter.com/tQfbyA0w8E

— МОСТ (@most_ks_ua) December 12, 2021 «Умови, які ми зараз ставимо перед підрядником, вони відрізняються від минулих років. Ніхто не буде красти бюджетні гроші і освоювати їх у повному обсязі», — заявила вона.

Цим Олена Мазур фактично зізналася у тому, що в минулому крала бюджетні кошти, адже з кінця 2018 року вона стала радницею мера Херсона Миколаєнка і у 2019 і 2020 роках відповідала за всі тендери у Департаменті ЖКГ. Заради цього вона добилася відсторонення тодішнього очільника Департаменту Олексія Войтенка, що дозволило їй поставити свого в.о. начальника і фактично керувати сферою.

І ось тепер Олена зізналася, що робити як раніше вона буде. Хоча і зараз вона, за посадою, немає ніякого відношення до тендерів і підрядів.

До речі, цей, та подібний сюжети на місцевих телеканалах було оплачено з бюджету міста.

Окрім цього, Мазур заявила, що комунаоьне підприємстов тепер буде торгувати трухлявими тополями. 

Мост


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.