У Херсоні ціни на проїзд у тролейбусах підняли достроково

1 год назад 0

Херсонців геть збили з пантелику із цінами на громадський транспорт.
Менш як два тижні тому виконавчий комітет міської ради затвердив рішення про підвищення вартості проїзду в тролейбусах з 5 до 6 гривень. Подорожчати квитки мали з 1 липня, коли до обласного центру очікують прибуття усіх 42 нових тролейбусів, придбаних коштом кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку.
Все начебто було зрозуміло, аж ось у комунальному підприємстві "Херсонелектротранс" поскаржилися: їхні послуги і так збиткові, а до запланованого подорожчання ніяк не звести кінці з кінцями. І будь ласка: муніципальна влада скликає позачергове засідання міськвиконкому. На якому з готовністю вирішують, що проїзд у тролейбусах має зрости в ціні не 1 липня, а вже з 7 лютого.
Втім, дирекція КП "Херсонелектротранс" підсолодила гірку пілюлю, запевнивши городян, що вони й далі можуть їздити по п'ять гривень. Але не всі, а тільки ті, хто купив квитки чи місячні проїзні раніше, ніж вони стали коштувати на гривню більше. Тож хтось у Херсоні кататиметься на "рогатих" за п'ять гривень, хтось за шість, і все буде правильно…
Сергій ЯНОВСЬКИЙ Голос України


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.