У Херсоні до свята Першого дзвоника дітям подарували захисні жилети

3 недели назад 0

Сьогодні, 1 вересня учнів, батьків та вчителів херсонських шкіл з початком навчального року привітали депутати Херсонської міської ради Юрій Рожков, та депутат Верховної Ради Павло Павліш, які побувати на урочистостях у школах: № 12, 18, 37, 21,52.
Звичайно, на свято вони завітали не з порожніми руками! Дітям і батькам презентували захисні жилетки зі світловідбиваючими елементами. Життя і здоров'я наших дітей — найважливіше, а корисні подарунки — найактуальніші!
Лідер Громадської платформи «Добро переможе» Юрій Рожков підкреслив: "Ми продовжуємо впроваджувати програму "Безпека на дорогах". І саме сьогодні, 1 вересня варто подбати про те, як учні, поспішаючи на заняття, переходитимуть вулиці.
У Херсоні зростають лідери! — і ми, дорослі всіма силами дбаємо, щоб вони здобували якісну освіту, розвивались гармонійно, були у безпеці! Саме тому у перший навчальний день даруємо учням захисні жилети зі світловідбиваючими елементами. Їх отримає кожна школа, бо усі діти мають бути захищеними на дорогах! "
Громадська платформа Юрія Рожкова «Добро Переможе»


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.