У Херсоні Міжнародний день боксу відзначили масовим тренуванням

2 года назад 0

У Херсоні вирішили відзначити спортивне свято — День боксу по-особливому. За ініціативи Херсонської обласної федерації боксу на площі перед кінотеатром “Україна” провели відкрите безкоштовне тренування.
До участі запросили спортсменів та шанувальників боксу, — говорить секретар обласної організації Федерації боксу України Вадим Яровий.
"Сьогоднішній захід присвячений міжнародному Дню Боксу. Це свято нещодавно святкують, але ми з радістю долучаємося до його святкування. У кожному куточку планети, там де є федерації боксу, вони всі святкують сьогоднішнє свято. Це пропозиція міжнародного комітету боксерського, і звичайно підтримала це Європа. Підтримала Федерація боксу України, і залюбки федерація боксу Херсонської області", — розказав Вадим Яровий.
У програмі свята були тренування просто неба, робота в парах під керівництвом професійних тренерів та аніматори. Свої удари на імпровізованому ринзі демонстрували як титуловані спортсмени різного віку, так і ті, хто лише робить перші кроки.
Запрошений гість – учасник Олімпійських ігор-2012, Заслужений майстер спорту України Павло Іщенко. Він провів для юних боксерів розминку та дав мотиваційні настанови.
"Дуже багато хлопців у зовсім юному віці починають цікавитися боксом, у нас Україна – боксерська держава. І цьому є яскраві приклади на світовій арені, як Усик, як Василь Ломаченко. Я знаю – багато з вас бек круть з них приклад і дивляться бої. Бокс навчає чоловіка за паспортом стати чоловіком насправді", — говорить Павло Іщенко.
Існує певний стереотип, що бокс – чоловічий спорт. Проте дуже багато дівчат у Херсоні вміють тримати удар і завойовувати призові місця на різних чемпіонатах.
Опанувати кілька елементів та навчитись правильно тримати стійку мали змогу всі бажаючі. Ба більше – можна було одразу записатись до спортивної секції.

P.S. Саме свято відзначають лише третій рік. Але вже встигли змінити дату. До 2021 року цей день припадав на 22 липня. Проте Міжнародна асоціація боксу (AIBA) перенесла на 27 серпня, щоб зв’язати дату з першим чемпіонатом світу AIBA з боксу, який проводився в столиці Куби Гавані в 1974 році.
За матеріалами ЗМІ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.